PolsatboxGo – lista kanałów

W ramach usługi PolsatBoxGo możemy oglądać na żywo nawet kilkaset kanałów w zależności od pakietu, który wybierzemy.

Kanały dostępne na serwisie Polsatu

Założony przez grupę Polsat serwis, to wypożyczalnia VOD, ale przede wszystkim alternatywa dla tradycyjnej telewizji kablowej. W ramach wykupionego dostępu możemy oglądać na żywo na przykład kanały sportowe takie jak Eurosport, Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon. Kibice piłki nożnej z pewnością ucieszą się z możliwości uzyskania dostępu do kanałów Polsatu Sport, Canal Sport czy Eleven Sport. Z kolei wielbiciele filmów mają dostęp do kanałów HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White oraz wszystkich kanałów Polsatu i CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel. Z kolei rodzice ucieszą się z najlepszych seriali oraz bajek dla najmłodszych

PolsatBoxGo – zasada działania

PolsatBoxGo to połączona telewizja i biblioteka VOD, która jest dostępna dla każdego, kto jest posiadaczem stałego łącza internetowego lub przynajmniej sygnału Wi-Fi.

Interaktywna telewizja internetowa to nowy rodzaj telewizji, który stał się popularny zwłaszcza wśród mieszkańców miast. Współcześni eksperci potrafili połączyć dostęp do kanałów telewizyjnych z możliwościami Internetu, aby zapewnić wysokiej jakości oglądanie transmisji TNT na żywo. Usługa stała się doskonałym zamiennikiem telewizji kablowej czy nawet satelitarnej. Wystarczy zakupić odpowiedni pakiet — a otrzymasz dostęp do wspaniałych kanałów. To też możliwość instalacji odpowiedniej aplikacji dedykowanej dla Polsatu na dowolnych gadżetach i urządzeniach. Aby taki telewizor działał na smartfonie, wystarczy zainstalować aplikację i zmienić kilka ustawień.

Telewizor staje się wygodnym urządzeniem umożliwiającym dostęp do Internetu. Pozwala to na oglądanie ulubionych filmów i programów w dowolnym momencie. Jednocześnie oglądanie odbywa się na dużym, nowoczesnym ekranie. Możesz korzystać z przeglądarki i sieci społecznościowych z telewizora.

Jednocześnie Polsat Box Go umożliwia dostęp użytkownikom do potężnych bibliotek VOD. Czym jest biblioteka VOD? To internetowa przestrzeń gdzie zgromadzone są filmy i seriale w dużej ilości. W przypadku serwisu Polsatu, który udostępnia biblioteki Polsatu czy HBO, mówimy nawet o tysiącu pozycji. Od najnowszych premier filmowych i seriali, po klasyczne produkcje, które zyskały międzynarodowe uznanie. Dostęp do takiej biblioteki zyskujemy przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Post Comment