„Psy 3. W imię zasad” – Franz Maurer powraca w nowej części filmu

„Psy 3. W imię zasad” – Franz Maurer powraca w nowej części filmu

„Psy 3. W imię zasad” – powrót Franciszka Maurer w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego. Film już w internecie. Gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Kasowa seria „Psy” doczekała się kolejnej części spod ręki Władysława Pasikowskiego

Gdy w roku 1992 premierę miała pierwsza część trylogii „Psy”, nikt nie spodziewał się, że narobi takiego szumu w środowisku filmowym. Pasikowski miał już na koncie film pełnometrażowy, jednak dopiero pierwsza część „Psów” uczyniła z niego reżysera niesłychanie poważanego w polskim środowisku. Jego pozycję tylko ugruntowała kolejna część kultowej już serii z 1994 roku. Kuł żelazo, póki gorące, drugą część nagrał niedługo po pierwszej. Jeśli chodzi o najnowszą część sagi, film „Psy 3. W imię zasad” twórca kazał nam czekać prawie 30 lat na jej premierę. Film jest już dostępny na platformach telewizji cyfrowej, ale czy wiesz gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Jak zbity pies. Losy Franciszka Maurera w Polsce po przemianie ustrojowej

Franz, bo taki pseudonim nosi główny bohater filmu, nie miał łatwego życia. Musiał poświęcić swojego najlepszego przyjaciela ze studiów, żona go zostawiła zabierając syna, każda kobieta opuściła. I tym razem życie się do niego nie uśmiecha – odsiaduję karę pozbawienia wolności w więzieniu w wysokości aż dwudziestu pięciu lat. Film rozpoczyna się sekwencją gdy jego wyrok dobiega końca, a Maurer może opuścić mury zakładu karnego. Jednak czy chce, czy ma na to ochotę, jak się odnajdzie w Polsce po przemianie ustrojowej? Właśnie z tym ma problem, czuje się zagubiony, a prawie nikt nie chce wyciągnąć do niego pomocnej dłoni. Udaje mu się nawiązać kontakt ze swoim informatorem z czasów pracy w służbach bezpieczeństwa. Spotyka też starego przyjaciela Waldemara Morawca, pseudonim Nowy, któremu początkowo „nie chce się z nim gadać”. Okazuje się, że jego syn zaginął. Czy Franz pomoże staremu przyjacielowi? O tym przekonaj się oglądając „Psy 3” online.

Czy najnowsze dzieło Władysława Pasikowskiego dorównało swoim poprzednikom?

Zdecydowanie, nawet pomimo wysoko postawionej poprzeczki przez poprzednie części kultowego cyklu. Film „Psy 3. W imię zasad” ogląda się naprawdę dobrze, a Pasikowski odwalił kawał dobrej roboty. Należy również pochwalić aktorów, jak zwykle niezastąpiony Linda, ale oprócz niego na uwagę zasługują także Cezary Pazura jako Nowy i Jan Frycz jako informator. Marcin Dorociński także wypadł całkiem dobrze, nie można się też skarżyć na grę aktorską Sebastiana Fabijańskiego. Obejrzyj koniecznie, ale czy wiesz gdzie znaleźć „Psy 3” online?

Gdzie szukać najnowszego dzieła Władysława Pasikowskiego – „Psy 3. W imię zasad”?

Film jest dostępny bez ograniczeń w internecie. Wystarczy tylko, że posiadasz urządzenie z możliwością połączenia się do sieci internet i już możesz oglądać. Platform jest wiele, jednak którą z nich wybrać, która jest najlepsza, najfajniejsza, najprostsza w obsłudze? Podsumowując gdzie znaleźć „Psy 3” online?

„Psy 3. W imię zasad” w internecie, gdzie obejrzeć?

Jak już rozsiedliśmy się wygodnie w fotelu, przyszło nam tylko zdecydować, z której platformy streamingowej skorzystać, bo jest ich wiele. Przyjrzyjmy się jednej z nich, popularnej platformie IPLA, na której jest dostępny film „Psy 3” online. Wystarczy, że odpalisz dedykowaną aplikację na smartfonie czy stronę na laptopie i już możesz oglądać!