„Znaki” – czy warto oglądać odcinki tego serialu?

„Znaki” – czy warto oglądać odcinki tego serialu?

„Znaki” to doskonały polski serial kryminalny, który pokochały miliony polaków. Świetni aktorzy i reżyserzy z najwyższej półki wprost musieli zwiastować sukces! Zapraszamy przed ekrany telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych! Dajemy słowo – ten serial trafi w Twój gust i na długo pozostanie w pamięci!

Serial “Znaki” – tego wprost nie możesz przegapić!

Znaki” to serial pomysłu dwóch znakomitych polskich twórców filmowych: Przemysława Hoffmanna i Błażeja Przygodzkiego. To pierwsza tego typu produkcja w Polsce, która łączy w sobie cechy serialu kryminalnego z elementami mystery i thrillera obyczajowego. Pierwszy sezon „Znaków” ukazał się w telewizji AXN oraz w Polsacie w drugiej połowie 2018 roku i tak mocno przypadł do gustu widzów, że Grupa ATM zdecydowała się na wyprodukowanie drugiego sezonu. Produkcja została doceniona przez jury światowej sławy konkursu filmowego „LA Film Award”, gdzie w marcu 2019 roku zdobył główną nagrodę w kategorii: „Najlepsza seria internetowa”.

Serial opowiada o śledztwie, które toczy się w niewielkim miasteczku w Górach Sowich. Lata temu dokonano tam okrutnej egzekucji na pewnej studentce. Sprawa pozostaje nierozwiązana i zamknięta. Pewnego dnia dochodzi do drugiego morderstwa. Równie okrutnego. Tę sprawę przejmuje doświadczony komisarz Michał Trela. W jego rolę wciela się Andrzej Konopka. Widzi on powiązanie pomiędzy tymi dwoma sprawami. Szansę na ich rozwiązanie upatruje w przełamaniu zmowy milczenia w miasteczku. Zadanie nie będzie proste, ponieważ nie udaje mu się wzbudzić sympatii wśród jego mieszkańców.

Obok Andrzeja Konopki występują postaci takie jak: Andrzej Mastelarz, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Mirosław Kropielnicki, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński oraz Magdalena Żak.

Gdzie można znaleźć odcinki serialu “Znaki”?

Pierwszy sezon odcinków serialu „Znaki” transmitowany był w roku 2018 przez kanały AXN Central Europe oraz Telewizje Polsat. Drugi sezon mogliśmy obejrzeć na kanale AXN. Od 4. września transmitowany będzie przez Telewizję Polsat. Pierwszą serię „Znaków” oraz nowe odcinki drugiej serii znajdziemy obecnie na platformie legalnej telewizji internetowej Ipla.tv.

Już wkrótce IPLA dla możliwość oglądania drugiego sezonu odcinków na internetowym kanale Telewizji Polsat. Kiedy nie chcemy czekać tak długo, możemy wykupić jeden z pakietów telewizyjnych, który umożliwi nam oglądanie produkcji już w tym momencie. Pakiet ten będzie można testować bezpłatnie przez okres dwóch tygodni, co da nam możliwość sprawdzenia, czy przypadł nam do gustu.

IPLĘ obejrzymy w tradycyjnych przeglądarkach internetowych na ekranach: monitorów, telewizorów, tabletów oraz telefonów komórkowych. Dla wielbicieli telewizji na urządzeniach mobilnych twórcy platformy stworzyli bezpłatną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia dostęp do serwisu. Dzięki niej możemy kończyć oglądanie w dowolnym momencie i wznawiać je na innym lub tym samym urządzeniu od tego właśnie fragmentu. Oprócz tego aplikacja umożliwia oglądanie ulubionych materiałów podczas przebywania w miejscach będących poza zasięgiem sieci Internet.